Ресторан "Челліні" в Одесі

На другому поверсі 4-зіркового готелю «Олександрівський» знаходиться ресторан «Челліні». Світла простора зала розрахована на 150 місць. Персонал закладу уважний до гостей, а шеф-повар вважається одним із найкращих у місті. Ресторан Челліні в Одесі є ідеальним місцем для найелегантніших кулінарних вражень. Названий на честь знаменитого італійського скульптора Бенвенуто Челліні, він поєднав воєдино скульптуру і кулінарію для незабутніх гастрономічних подорожей до Одеси.

У ресторані Челліні подаються найвідоміші страви середземноморської кухні, смак яких поєднаний зі смаком багатого асортименту вин найбільших світових виробників. Авторський дизайн інтер'єру в стилі майстерні скульптора створює ідеальну атмосферу як для ділової вечері, так і сімейного свята.

Ресторани Одеси для проведення ваших урочистостей!

Ресторани Одеси для своїх гостей пропонують ряд суттєвих переваг. Ресторан Челліні з його неповторною архітектурою ідеальний для проведення конференцій, банкетів та весіль. Унікальний дизайн і сучасне технічного оснащення залу дозволяє проводити одночасно кілька заходів з максимальним комфортом у відокремленій обстановці.

Яскрава і колоритна середземноморська кухня, бездоганний сервіс і уважний персонал, авторські інтер'єри залу - будь-який захід, проведений в ресторані Челліні, надовго запам'ятається гостям, залишивши масу приємних спогадів і бажання повернутися сюди знову.

«Челліні»: найкращі ресторани Одеси для шанувальників середземноморської кухні

Якщо вас цікавлять вишукані ресторани, завітайте до «Челліні»:

  • Заклад знаходиться у центрі міста, за кілька хвилин ходи від Приморського бульвару.
  • Авторський інтер’єр вражає великою кількістю зелені та величезними панорамними вікнами.
  • Ретельно продумане меню середземноморської кухні розраховане і на м’ясоїдів, і на веганів.
  • Унікальна винна карта включає алкогольні напої на будь-який смак від відомих світових виробників.
  • Бездоганне обслуговування 365 днів на рік.
  • Банкетна зала оснащена сучасною аудіо-, відео- та світловою технікою.
  • Передбачена окрема безкоштовна стоянка для автомобілів гостей.

У ресторані «Челліні» ви можете замовити залу для проведення банкетів, корпоративів та весілля. Наречені отримують приємний подарунок – вишуканий номер для ранкової фотосесії та першої шлюбної ночі.

Оформляйте замовлення онлайн – і отримайте знижку. Телефонуйте нам за номерами: +38 (048) 725 48 47 та 0 800 40 49 19 (безкоштовно по всій Україні).

Час роботи: з 11.00 до 23.00

Меню ресторану Челліні

Весілля

Детальнiше

Конференц сервіс

Детальнiше