ПРО ГОТЕЛЬ
Alexandrovskiy Hotel 4* — чотиризірковий готель в центрі проспекту Українських героїв, там де свого часу перший архітектор Одеси Франц де Волан спроектував на карті міста широкий проспект за образом Єлисейських полів.

Готель розташований неподалік від ключових пам'яток міста, включаючи вулицю Дерибасівську, Міський сад, Преображенський собор, Приморський бульвар, Потьомкінські сходи, Театр Опери та Балету, а також численні музеї та архітектурні пам'ятки.

Інфраструктура готелю включає в себе: 85 номерів різного рівня, 2 ресторан і лобі-бар. Для проведення заходів: 2 конференц-зали місткістю до 80-ти осіб, переговорну кімнату на 25 осіб.
ПЕРЕВАГИ НАШОГО КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІСУ
Локація у центрі Одеси
Дві конференц зали та кімната для перемовин
Парковка для учасників
Укриття та автономність
ЛОКАЦІЇ ДЛЯ КОНФЕРЕНЦІЇ
ВАРТІСТЬ
Примітка. Звукова система та інтернет включено у вартість оренди. Додаткове обладнання може бути надане згідно тарифам:
 • проектор - 500 грн.
 • екран - 300 грн.
 • фліпчарт без паперу - 200 грн.
 • фліпчарт з папером - 300 грн.
 • конференц-набір (блокнот+ручка) - 80 грн.
 • ноутбук - 500 грн.
 • мікрофон - 360 грн.
 • мікрофон (головна гарнітура) - 800 грн.
 • лазерна указка - 100 грн.
ВМІСТКІСТЬ ЗАЛІВ
 •  У кожному залі є окремо виведений канал високошвидкісного бездротового інтернету Wi-Fi.
 •  Ціна на оренду залу Cellini включає базову комплектацію: базове розсадження (відповідно до поданих заявок). доступ в інтернет за допомогою мережі Wi-Fi, проектор, екран, фліпчарт, мікрофон.
 •  У разі ануляції бронювання менше, ніж за 2 тижні до дати проведення заходу, готель залишає за собою право скасувати бронювання з утриманням штрафу в розмірі мінімальної вартості оренди залу.
БЕЗПЕКА ТА АВТОНОМНІСТЬ

Ми вважаємо безпеку наших гостей найвищим пріоритетом. У готелі є сертифіковане укриття, ретельно облаштоване за всіма стандартами безпеки. Розташоване на -1 поверсі, укриття оснащене всім необхідним: достатніми запасами питної води, медикаментами, а також засобами першої допомоги. Ми забезпечуємо наявність запасів їжі та автономне енергопостачання завдяки генератору, щоб гарантувати безперебійне функціонування та комфорт навіть у найскладніших умовах.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
КОНТАКТИ
Служба прийому і розміщення:
+38 (050) 433 – 19 – 99
+38 (048) 752 – 88 – 00
Ресторан “Сellini”: +38 (048) 784 – 69 – 22
reception@alexandrovskiy.com.ua

Відділ продажів і бронювань:
+38 (048) 752 – 88 – 22
+38 (050) 490 – 98 – 98
reservation@alexandrovskiy.com.ua

З питань реклами
marketing@maestrom.com
65045, Україна, м. Одеса, проспект Українських героїв, 12
НАША КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ
Maestro Hotel Management – стратегічний партнер з управління та будівництва преміальних 4-5 зіркових готельних комплексів і готелів, а також ресторанів преміум-сегмента.

Об’єднуючи досвід професіоналів індустрії гостинності, ми пропонуємо комплексні послуги управління готельними об’єктами для власників та інвесторів: від створення архітектурної концепції та пропозиції найбільш ефективного використання площ до технічного супроводу будівництва та впровадження високих стандартів сервісу.
На сайт